ColorWay Toner Cartridge Black
| All | |
| Brutokaal | 0.687 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Leheküljetootlus | 2400 lk |
| Netokaal | 0.507 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 304 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Taara kaal (kg) | 0.18 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Canon 737, HP CF283X |
| Volume (m3) | 0.002842875 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: colorway toner cartridge black, cw-c737eu, colorway, tindid ja toonerid

